Koşucular İçin


Maraton'da AÇEV için koşuyorsunuz sanırım... 

Çok teşekkürler!


Acaba koşucular ne kadar bağış toplayabilir? Güncel tabloyu görmek için tıklayın.

Eğer mail gönderebilecek zamanım yok derseniz, bağış desteği isteyeceğiniz kişiler ile sizin adınıza biz irtibata geçebilir ve bu kişilere bir mail gönderimi gerçekleştirebiliriz. Bunu yapabilmemiz için aşağıdaki tasarımlardan birini seçip, arkadaşlarınızın mail adresleri ve diğer bilgileri aşağıdaki Excel sheet'i doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır.TÜRKÇE

KARE1-TK

KARE2-TK

KARE3-TK
KARE4-TK


ENGLISH


SQUARE1-EN

SQUARE2-ENSQUARE3-EN

SQUARE4-EN


 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com