Bağış Yöntemleriİstanbul Maratonu'nda AÇEV için koşacak arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız, üç farklı yöntemi kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİR NOT

Tüm mecralarda not ya da mesaj kısmında aşağıdaki formatı kullanmanızı rica ederiz.
Kurumun Kodu*/ Koşucu isminin ilk harfi ve soyadı/ İsiminiz

Örnek:
PG / dözmen / Melisa AndırınHavale Eletronik Fon Transferi (EFT) 

Alıcı: Anne Çocuk Eğitim Vakfı
Finansbank – Elmadağ Şb.
Hesap: 0049405011
IBAN: TR12 0011 1000 0000 0049 4050 11

Online Bağış - Kredi Kartı 

https://www.acev.org/bagis


*Kurum kodları AÇEV’e kurumsal olarak destek veren takımların takibi için kullanılmaktadır. Bireysel katılımcılar üzerinden gerçekleştirilecek bağışlarda bu kısmın boş bırakılması gerekmektedir.
 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com