Monday, September 15, 2014

Sibel: Destekçi

PAYLAŞIN

Doç. Dr. Sibel Çakır 

İstanbul Üniversitesi,  İstanbul Tıp Fakültesi
Psikiyatri  Anabilim Dalı

Hem bir hekim olarak, hem de bir akademisyen olarak koşmanın sağlık ve psikoloji üzerindeki mucizevi etkilerini yakından biliyor, öneriyorum. AÇEV’in okuma yazma bilmeyen kadınlara eğitim sağlamasının da ülke kalkınması için mucizevi etkiler yaratacağına inancım tam. Koşarak AÇEV’e ve kadınlarımıza destek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Runtalya 2014 Yarımaratonundan beri adımlarım AÇEV ve kadınlar için…
Tags: ,

0 comments:

Post a Comment

 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Haber Bülteni

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com