Destekçi Ol

Kurum İçi Destekçi Ol!

Çalıştığım kurumda AÇEV’e hem koşucu hem de bağışçı olarak destek olabileceğini düşündüğüm kişilere AA İstanbul Maratonu hakkında bilgi vermek ve AÇEV’in projesine destek verebilecek bir gönüllü grubu oluşturmak istiyorum derseniz kurum içi destekçimiz olabilirsiniz.

Kurum içi Destekçimiz

  • Kurum çalışanlarına Vodafone İstanbul Maratonu ve AÇEV’in “Sen de Bu Hayalin Peşinden Koş” projesinin amaçlarını anlatır.
  • Kurum içinde AÇEV için koşmak isteyen kişilerin birbirinden haberdar olabileceği bir network oluşturur.
  • Koşuculara Vodafone İstanbul Maratonu’na kayıt süreci ile ilgili bilgi verir. 
  • AÇEV için koşmak, yürümek ya da bağış yapmak isteyen kişilerin AÇEV ile bağlantı kurmasını sağlar.
 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Haber Bülteni

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com