Bağışçı Ol


Toplumsal kalkınma için spor yapan kişileri ve aynı zamanda AÇEV’in “Sen de Bu Hayalin Peşinden Koş!” projesini desteklemek isterim derseniz bağışçımız olarak bizlere destek olabilirsiniz.
  • Tanıdık koşucu desteği
  • AA’dan belirleyeceği bir koşucu
  • AÇEV’in koşu ekibi

AÇEV’in “Sen de Bu Hayalin Peşinden Koş!” projesi için koşucu olarak kayıt yaptıran koşucuya kendi belirleyeceği bir miktar üzerinden bağış yapar.
  • Desteklediği projenin duyurusunu kendi çevresine de yaparak, AÇEV’in kadınların güçlendirilmesi için hayata geçirdiği bu projeye yönelik toplumsal farkındalığın gelişmesine katkı sağlar.

Yapılacak her 170TL’lik bağış ile bir kadının üç ay boyunca okur-yazarlık eğitimi almasına ve hayallerini gerçekleştirmesine destek olabilirsiniz. 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Haber Bülteni

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com