Friday, August 22, 2014

Ozgur: Destekçi

PAYLAŞIN

Özgür Öktem

İlk şehir maratonumdu runtalya…42 km. 

Kimilerine göre çok uzundu mesafeydi, Bu maratonun başarılı bir şekilde tamamlamak için çok güçlü bir motivasyonum vardı. Açev için koşuyordum. Yarış startı verildikten sonraki her adımda üstlendiğim önemli misyon ile direncim daha arttı. Ve finishi gördüğümde üstlendiğim görevi tamamlamanın hazzı tarif edilemezdi. 

Açev vasıtasıyla bu güzel organizasyona katkım olmuştu. Tavsiyem küçük büyük demeden herkes bu sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmalarıdır, katkıda bulundukça farkındalık artacaktır. Şunu çok iyi biliyorum ki kadın öğrenirse çocuğuna öğretir, kadın öğrenirse çevresine öğretir.
Tags: ,

0 comments:

Post a Comment

 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Haber Bülteni

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com